Outdoor 11v11 (Sunday) - Division 2

Classements

# Team MJ V N D BP BC +/- PTS    
1 M.E Warriors 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0
2 Campea FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0
3 Ecole Privee 1 1 0 0 3 0 3 3 0 1
4 Union FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0
5 Lachtown Fc 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0
6 Transilvania 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0
7 RFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0
8 Trakia 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0
9 White Eagles Sc 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0
10 Strikers Unltd. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0
POINT LEADERS
TOP SCORERS
TOP ASSISTS
SUSPENSIONS
profile picture
Mamadou Cisse
1
# Players Team Points Buts Aides MJ
1 Mamadou Cisse Union FC 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Andrew Bryan M.E Warriors 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Colin Parenteau-michon Ecole Privee 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Bryan Bourbonnais RFC 1 0 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Zach Macklovitch RFC 1 0 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Mircea Turcu Transilvania 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Ahmed Thiam Union FC 1 0 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Bachir Hovsepian Campea FC 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Codrin Ganta Transilvania 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Arnaud Mallard Ecole Privee 1 1 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
profile picture
Mamadou Cisse
1
# Players Team Buts MJ
1 Mamadou Cisse Union FC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Andrew Bryan M.E Warriors 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Colin Parenteau-michon Ecole Privee 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Mircea Turcu Transilvania 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Bachir Hovsepian Campea FC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Codrin Ganta Transilvania 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Arnaud Mallard Ecole Privee 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Chad Marcelus Trakia 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Julien Tanguay RFC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Badiee Abu Sheikha M.E Warriors 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
profile picture
Bryan Bourbonnais
1
# Players Team Aides MJ
1 Bryan Bourbonnais RFC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Zach Macklovitch RFC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Ahmed Thiam Union FC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Sada Sall Trakia 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Bogdan Fratea Transilvania 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Alessandro Addesa Campea FC 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Julian Frimerman M.E Warriors 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Eli Yebouet Lachtown Fc 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Martial Nkameni Trakia 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Cristian Ganea Transilvania 0 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
Player Team Games Offense Return
Aboubakar Magassouba Ecole Privee 1 2018-05-20 3
FIXTURES
RESULTS
DATE HEURE FIELD
WEEK 2
Sun 03-Jun-2018 10:30:00 Transilvania - VS - Lachtown Fc 1
Sun 03-Jun-2018 12:00:00 Campea FC - VS - Trakia 1
Sun 03-Jun-2018 13:30:00 Ecole Privee - VS - White Eagles Sc 1
Sun 03-Jun-2018 15:00:00 Strikers Unltd. - VS - RFC 1
Sun 03-Jun-2018 16:30:00 Union FC - VS - M.E Warriors 1
WEEK 3
Sun 10-Jun-2018 10:30:00 Ecole Privee - VS - Trakia D1
Sun 10-Jun-2018 12:00:00 Strikers Unltd. - VS - Lachtown Fc D1
Sun 10-Jun-2018 13:30:00 M.E Warriors - VS - Campea FC D1
Sun 10-Jun-2018 15:00:00 Transilvania - VS - Union FC D1
Sun 10-Jun-2018 16:30:00 RFC - VS - White Eagles Sc D1
WEEK 4
Sun 17-Jun-2018 10:30:00 Trakia - VS - White Eagles Sc D1
Sun 17-Jun-2018 12:00:00 Transilvania - VS - Ecole Privee D1
Sun 17-Jun-2018 13:30:00 Campea FC - VS - Strikers Unltd. D1
Sun 17-Jun-2018 15:00:00 Union FC - VS - RFC D1
Sun 17-Jun-2018 16:30:00 Lachtown Fc - VS - M.E Warriors D1
WEEK 5
Sun 24-Jun-2018 10:30:00 Campea FC - VS - Transilvania D1
Sun 24-Jun-2018 12:00:00 Trakia - VS - Strikers Unltd. D1
Sun 24-Jun-2018 13:30:00 Lachtown Fc - VS - RFC D1
Sun 24-Jun-2018 15:00:00 M.E Warriors - VS - White Eagles Sc D1
Sun 24-Jun-2018 16:30:00 Union FC - VS - Ecole Privee D1
DATE HEURE FIELD
WEEK 1
Sun 20-May-2018 10:30:00 Transilvania 2 - 2 RFC 1
Sun 20-May-2018 12:00:00 Campea FC 1 - 0 White Eagles Sc 1
Sun 20-May-2018 13:30:00 Ecole Privee 3 - 0 Strikers Unltd. 1
Sun 20-May-2018 15:00:00 Trakia 1 - 2 M.E Warriors 1
Sun 20-May-2018 16:30:00 Union FC 1 - 1 Lachtown Fc 1