Femmes Intérieur - Division 3B

Classements

# Team MJ V N D BP BC +/- PTS    
1 Swifts 2 2 0 0 8 4 4 6 0 0
2 Lachine M.A.G. 2 2 0 0 11 0 11 6 0 0
3 United 2 1 0 1 5 8 -3 3 0 0
4 The Bruisers 2 1 0 1 5 5 0 3 0 0
5 Cobras 2 1 0 1 12 3 9 3 0 0
6 Aftershock 2 1 0 1 9 8 1 3 0 0
7 Ringleaders 2 0 0 2 2 15 -13 0 1 0
8 WIP 2 0 0 2 3 12 -9 0 1 0
POINT LEADERS
TOP SCORERS
TOP ASSISTS
SUSPENSIONS
profile picture
Claudia Filiatrault
6
# Players Team Points Buts Aides MJ
1 Claudia Filiatrault Aftershock 6 4 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Melissa Hebert Lachine M.A.G. 5 5 0 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Jennifer Rosenbaum The Bruisers 5 2 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Alexandra Chabot Lachine M.A.G. 4 2 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Jasmine Thibert Cobras 4 3 1 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Sophie Larouche Cobras 4 3 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Krista Jemczyk Swifts 4 2 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Lisane Gauvreau United 4 2 2 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Jenn Hopper Swifts 3 3 0 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Eloise Lebeuf Cobras 3 2 1 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
profile picture
Melissa Hebert
5
# Players Team Buts MJ
1 Melissa Hebert Lachine M.A.G. 5 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Claudia Filiatrault Aftershock 4 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Jenn Hopper Swifts 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Jasmine Thibert Cobras 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Sophie Larouche Cobras 3 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Shayna Trainor Aftershock 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Esther Ste-marie United 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Alexandra Chabot Lachine M.A.G. 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Eloise Lebeuf Cobras 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Mj Bisson Aftershock 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
profile picture
Jennifer Rosenbaum
3
# Players Team Aides MJ
1 Jennifer Rosenbaum The Bruisers 3 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
2 Alexandra Chabot Lachine M.A.G. 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
3 Jacinthe Rouleau Lachine M.A.G. 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
4 Elena De Pagter Swifts 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
5 Krista Jemczyk Swifts 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
6 Claudia Filiatrault Aftershock 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
7 Lisane Gauvreau United 2 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
8 Marie-claire Chevrier United 2 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
9 Olivia Beck WIP 2 2 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
10 Alissa Kooiman WIP 1 1 https://www.qslsoccer.com/assets/images/placeholder_player.png
FIXTURES
RESULTS
DATE HEURE FIELD
WEEK 3
Wed 13-Nov-2019 21:00:00 United - VS - The Bruisers 3
Thu 14-Nov-2019 19:00:00 Lachine M.A.G. - VS - Aftershock 2
Thu 14-Nov-2019 20:00:00 Ringleaders - VS - WIP 2
Thu 14-Nov-2019 21:00:00 Cobras - VS - Swifts 2
WEEK 4
Wed 20-Nov-2019 21:00:00 Cobras - VS - WIP 3
Thu 21-Nov-2019 19:00:00 Aftershock - VS - The Bruisers 2
Thu 21-Nov-2019 20:00:00 Ringleaders - VS - WIP 2
Thu 21-Nov-2019 21:00:00 Cobras - VS - Swifts 2
WEEK 5
Wed 27-Nov-2019 21:00:00 Ringleaders - VS - United 3
Thu 28-Nov-2019 19:00:00 Swifts - VS - Aftershock 2
Thu 28-Nov-2019 20:00:00 Cobras - VS - Lachine M.A.G. 2
Thu 28-Nov-2019 21:00:00 The Bruisers - VS - WIP 2
WEEK 6
Wed 04-Dec-2019 21:00:00 Ringleaders - VS - The Bruisers 3
Thu 05-Dec-2019 19:00:00 United - VS - WIP 2
Thu 05-Dec-2019 20:00:00 Swifts - VS - Lachine M.A.G. 2
Thu 05-Dec-2019 21:00:00 Aftershock - VS - Cobras 2
WEEK 7
Wed 11-Dec-2019 21:00:00 The Bruisers - VS - Lachine M.A.G. 3
Thu 12-Dec-2019 19:00:00 Swifts - VS - WIP 2
Thu 12-Dec-2019 20:00:00 Cobras - VS - United 2
Thu 12-Dec-2019 21:00:00 Aftershock - VS - Ringleaders 2
WEEK 8
Wed 18-Dec-2019 21:00:00 Aftershock - VS - United 3
Thu 19-Dec-2019 19:00:00 Cobras - VS - Ringleaders 2
Thu 19-Dec-2019 20:00:00 Swifts - VS - The Bruisers 2
Thu 19-Dec-2019 21:00:00 WIP - VS - Lachine M.A.G. 2
DATE HEURE FIELD
WEEK 2
Thu 07-Nov-2019 19:00:00 Swifts 4 - 1 Ringleaders 2
Thu 07-Nov-2019 20:00:00 The Bruisers 2 - 1 Cobras 2
Thu 07-Nov-2019 22:00:00 Lachine M.A.G. 5 - 0 United 2
Wed 06-Nov-2019 20:00:00 Aftershock 6 - 3 WIP 3
WEEK 1
Thu 31-Oct-2019 19:00:00 Aftershock 3 - 5 United 2
Thu 31-Oct-2019 20:00:00 Cobras 11 - 1 Ringleaders 2
Thu 31-Oct-2019 22:00:00 WIP 0 - 6 Lachine M.A.G. 2
Wed 30-Oct-2019 21:00:00 Swifts 4 - 3 The Bruisers 1